Tā kā šīs lapas dizains nav mainījies jau labu laiciņu, un joprojām ir "tapšanas" stadijā (skat. lapas labo augšējo stūri), būtu labi padomāt par kādām pārmaiņām. Sevišķi gaidīti ieteikumi no SAABistiem, kam ir kādas iemaņas grafiskā dizaina veidošanā (zīmētāji, mākslinieki, datorgrafiķi, uc. ļaudis). Varbūt pat kāds var uztaisīt jau gatavu (Photoshop vai pat HTML) lapas dizainu? Citādi ir tāda sajūta, ka SAAB kluba mājaslapa sāk ievērojami atpalikt no citu klubu lapām
/kopija no kluba diskusiju lapas/




















