Jau atrasts - otrdien būs pa nieka 80ls, ja kāds var piedāvāt lētāk, lūdzu.
Ideots rakstīja:
Chesterfiiilds rakstīja: Jau atrasts - otrdien būs pa nieka 80ls, ja kāds var piedāvāt lētāk, lūdzu.
ko tu te ironizē? Tā ir S klase...vecā, bet S Klase, tāpēc arī plastmasas kārbulis maksā kā S klasei
nekādas ironijas, 80ls ir ļoti lēti, es būtu samierinājies ar 150-200.
A kas notika ar esosho kasti? Es nesen mekleeju taadu, jo manam auto pirms manis bija uzlikt koniskais gaisa filtrs, bet diizeljiem tak taa nedara, ne?
Chesterfiiilds rakstīja: salūza.
pret Dekstera galvu waj??
diemžēl nē, pret tramvaju reizē ar kapotu, farām, bamperi un vēl dažādiem sīkumiem
Chesterfiiilds rakstīja: diemžēl nē, pret tramvaju reizē ar kapotu, farām, bamperi un vēl dažādiem sīkumiem
pilniigs beztolks gruustiities ar tramwayu , nekuja labaaka nevareeji izpildiit 
kā mans vectēvs teica - 'h u j ņ a, būs ko vecumdienās atcerēties'