Haizz,
Gribetu iepirkt Audi 80 B3 aizmugurejo nr. zimes rami (melns, starp aizmugurejiem lukturiem). Tas nav nr. ziimes paliknis
Rakstiet uz autoliste06@gmail.com ja ir kas piedavajams.
Haizz,
Gribetu iepirkt Audi 80 B3 aizmugurejo nr. zimes rami (melns, starp aizmugurejiem lukturiem). Tas nav nr. ziimes paliknis
Rakstiet uz autoliste06@gmail.com ja ir kas piedavajams.
vorspungs rakstīja: Haizz,
Gribetu iepirkt Audi 80 B3 aizmugurejo nr. zimes rami (melns, starp aizmugurejiem lukturiem). Tas nav nr. ziimes paliknis
Rakstiet uz autoliste06@gmail.com ja ir kas piedavajams.
apjautājies iekš DIVI AUTO, noteikti nebūs vācu darinājums, bet kāds ķīniešu meistardarbs var gadīties
Bik offt... Kam tev melnu, viens paziņa ar meklēja melnu (nepamanīja koku aizmugurē
) beigās uzlika sarkanu un izskatās diezgan OK.. Bet tāda lieta jāmaina tik komplektā ar vāku, šrotā savādāk diez vai dabūsi
Var var dabūt atsevišķi. Kad man bija tāds audis, tad šrotā pa 5 Ls dabūju. Vajag tik rakt.
Milicists rakstīja: Var var dabūt atsevišķi. Kad man bija tāds audis, tad šrotā pa 5 Ls dabūju. Vajag tik rakt.
NO WAY!!!!! Ir gandrīz neiespējami to plastmasu atdalīt no vāka. 95% ka salūzt
andzha rakstīja:
Milicists rakstīja: Var var dabūt atsevišķi. Kad man bija tāds audis, tad šrotā pa 5 Ls dabūju. Vajag tik rakt.
NO WAY!!!!! Ir gandrīz neiespējami to plastmasu atdalīt no vāka. 95% ka salūzt
Nu nez nez. Manā acu priekšā noņēma. Laikam biju laimīgo 5 % vidū![]()
Milicists rakstīja:
andzha rakstīja:
Milicists rakstīja: Var var dabūt atsevišķi. Kad man bija tāds audis, tad šrotā pa 5 Ls dabūju. Vajag tik rakt.
NO WAY!!!!! Ir gandrīz neiespējami to plastmasu atdalīt no vāka. 95% ka salūzt
Nu nez nez. Manā acu priekšā noņēma. Laikam biju laimīgo 5 % vidū
jaapasilda ar fenu, vinja ar drausmiigo ljepucku pieliimeeta.
Kad liku sev klāt, tikai ar nummura skrūvēm pieskrūvēju.
Veel joprojaam aktuaali, Divi Auto nav, jau zvaniju vinjiem.