Mainu savu Nokia 3200 pret ejoshu auto.
Piedavajumus sutit uz kosmoss19@inbox.lv
Mainu savu Nokia 3200 pret ejoshu auto.
Piedavajumus sutit uz kosmoss19@inbox.lv
apzeltiits tev tas telefons?
Ne parasts. Bet vai tad nevienam nav lieka zapina vai zhigula?
meklē džoniju
vispār es varu piedāvāt variantu
radiovadāmais modelis uz baterijām. ar pieciem riņķiem uz radiatora restes, atgādina audi TT
pults ņem kādus 20-30 metrus, 40Mhz
biku apdauzīts un mazliet velk pa kreisi, nedeg viens priekšējais lukturis, riepas labas, virsbūve nostiprināta ar ēpoksīdu un papildus skrūvēm
anonimikis rakstīja: vispār es varu piedāvāt variantu
radiovadāmais modelis uz baterijām. ar pieciem riņķiem uz radiatora restes, atgādina audi TT
pults ņem kādus 20-30 metrus, 40Mhz
biku apdauzīts un mazliet velk pa kreisi, nedeg viens priekšējais lukturis, riepas labas, virsbūve nostiprināta ar ēpoksīdu un papildus skrūvēm
nebūs žēl savu mīļāko mantu atdot?
Yoh_Asakura rakstīja: Ne parasts. Bet vai tad nevienam nav lieka zapina vai zhigula?
Tu laikam traks paliec ka gribi zapiņu pret mob iemainīt liekas ka Tev tiešām tas mob no zelta, vai vismaz apzeltīts!
Yoh_Asakura rakstīja: Ne parasts. Bet vai tad nevienam nav lieka zapina vai zhigula?
Tu laikam traks paliec ka gribi zapiņu pret mob iemainīt liekas ka Tev tiešām tas mob no zelta, vai vismaz apzeltīts!
Man ir maximā pirkts modelītis.
Piedāvāju mainīt savu Nokia 6150 pret tavu 3200. Piemaksa 1 šampja "Zolotoje Igristoje" apjomā no tevis.
mainu savu nOKIA 6020 pret abaam jusu Nokiaam un Igristoje pudeli