Respektīvi, sakarā ar oriģinālo mietu iegādi ir atbrīvojušies viegli palietoti Montblanc Aerogripper 3720 (pabijuši uz V70 un XC70). Bildi var aplūkot profilā.
apm. 50Ls
Respektīvi, sakarā ar oriģinālo mietu iegādi ir atbrīvojušies viegli palietoti Montblanc Aerogripper 3720 (pabijuši uz V70 un XC70). Bildi var aplūkot profilā.
apm. 50Ls
Martinelli rakstīja: Respektīvi, sakarā ar oriģinālo mietu iegādi ir atbrīvojušies viegli palietoti Montblanc Aerogripper 3720 (pabijuši uz V70 un XC70). Bildi var aplūkot profilā.
apm. 50Ls
Cik saprotu, šitie der tikai uz reliņiem, vai arī ir kādas pārejas, lai varētu uzmontēt sedanam, konkrētu Octavijai? Kolēga interesējās.
Martinelli rakstīja: www.autogross.lv/...
Laikam tomēr nederēs.
principā, pa 25Ls vēl varu piemest klāt 4 slēpju pāru jeb 2 sniega dēļu stiprinājumus arī Montblanc.
Četrpaku cēsuLs, 40 Ls un ne vairāk! azors2@inbox.lv
6 pudelītes Užavas vai Bauskas gaišo + $$$, tādu variantu vēl varētu apdomāt
Ok, par aliem varētu sarunāt, bet cik ir tie $$$???
Tevis piedāvātos - 40
Nu tu vālē!? Tad jau tas būs gandrīz tavi prasītie 50 Ls!!!! Nē vecīt, tā tirdzniecībā nedarās. 40Ls un ne santīma vairāk!
--->Martinelli
uzrakstīju Tev e-pastu!