kā saka - ātrāk sāksi, ātrāk beigsi!
es no shitas 6dienas ari parkapju uz moci. sezona jau ir, celji sausi un var mierigi virinaat. jatur acis valja braucot un jauzmanas no visadiem idinjiem. bet ganjau bus labi 
[c]kvatra rakstīja:
mulkjibas, nobraucu lidz novembra vidum gandriz pagajushosezon, bet kulei ne silsts ne auksts. 
nu kāda vēl sezona??? No rīta +1C un ar moci -> viss bumbaas !!! Ne tikai auto īpašnieki nedraudzējas ar galvu...
Njā sākas grūtais periods. Uz ielām parādās Šūmaheru, Alonso un Rossi kopētāji. Sāksies palmu periods kurš turpināsies līdz jāņiem.
Tajā ziņā pirmais sniegs ir patīkamāks. Sniegpulkstenīši aiziet ziemas guļā, studenti sasprauž šrotus pa palmām un motocikli tiek nolikti šķūnīšos. Un tas viss kautkādu pāris dienu laikā. A pavasaris ir kā gumija - izstiepjas līdz jāņiem un tad līdz oktobrim traucē tikai septembra korķi ielās.
Ja ir zem +10C ar moci nav braucams 
Šorīt Rīgas rajonā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā 26 gadus vecs motocikla vadītājs.
Šis šogad ir pirmais gadījums, kad avārijā dzīvību zaudē motocikla vadītājs.
Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākā inspektore Linda Neimane aģentūru LETA informēja, ka pēc plkst.8 Rīgas rajonā autoceļa Rīga-Daugavpils 21.kilometrā pagaidām neidentificēts automašīnas "Mazda 626" vadītājs izbraucis uz galvenā ceļa, kur sadūries ar motociklu, kuru vadījis 1980.gadā dzimis vīrietis.
Motocikla vadītājs no gūtajām traumām notikuma vietā nomiris. Automašīnas "Mazda" vadītājs ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.
Avārijas aculiecinieki aģentūru LETA informēja, ka notikuma vietā sadūrušās vēl četras automašīnas: "Mercedes Benz", Mazda", "Ford Sierra" un "Ford Transit". Pēc sākotnējās informācijas, avārijā nav cietušo.