kloķene

kadam nav no9000cse96g2.otkloķene kur var dabūt?

< 1 2 3 >

kurš gals tev ir aprauts pie spararata vai pie ķēdes

rumbulā gan jau ir muciņas

Ūja, trakie, kur ta krautā un vēl jo vairāk muciņas sābiem!!! Tās tak tikai E&S auto dabūjamas!!!

pirmajam cilindram ! par rumbulu šaubos drīzāk E&S vai ari servī pajautāšu! jo diezgan individuāla izskatās lai gan sākumā izskatījās pēc daudzkanšu bet nav !

vai ta viņam nav rupjā zvaigzne?

varētu tā būt ar 6 stariem !

līdziga laikam ir

bet tā zvaigzne ir uz āru ne iekšu !

Tad kad es tev teicu,atbrauc,iedošu muciņu, tad tu rausti spalvas no ausīm. Nu tad rausti ar tālāk.

kad teici ?

ja varētu tad labrāt uz 30 min aizņemto lai atskrūvētu protams nejau par paldies !

EM rakstīja: kad teici ?

Iepriekšējā lapā. Domājams,ka tās ir tās pašas 'opeļa' dzinēja skrūves, ar ārējo zvaigzni. Skrūves galva ir kā zvaigzne,ja?

jā ar ārējo zvaigzni ! sory neredzēju postu kad piedāvāji !

tad varam varbūt sarunāt un kādam honorāram jābūt?

EM rakstīja: jā ar ārējo zvaigzni ! sory neredzēju postu kad piedāvāji !

tad varam varbūt sarunāt un kādam honorāram jābūt?

Kur esi? Man tas komplekts ir Mārupē, pats netālu no Spices pašlaik. Honorārs tāds- nesalauzt un atvest atpakaļ, par ko būs ķīla. Atvedīsi atpakaļ veselu- nekāda honorāra nebūs.

Tās muciņas man bija nepieciešamas kad remontēju Opeļa 2,0 DTI dzinēju. Tieši kloķenei un pārējām motora skrūvēm.

varu mārupē būt pēc 30 - 40 min 25 autobusa galiņā 50 eiro ķīlā pietiks ?

EM rakstīja: varu mārupē būt pēc 30 - 40 min 25 autobusa galiņā 50 eiro ķīlā pietiks ?

Tas ir pat par daudz. No kurienes taisies braukt un uz kurieni pēc tam?

Piezvani man 29221124

no katlakalna braukšu !

kad būšu mārupē tad uzzvanīt ?

EM rakstīja: kad būšu mārupē tad uzzvanīt ?

Nē, tūlīt. Vai uz 7450113

ta mucina kadus 3 latus maxa,butu pats nopircis.Gan jau vel noderes kur citur

sazvanījos ar Deksteri un tika pieņemts lēmums aizbraukt uz rumbulu nopirkt visu komplektu par 15-20 ls .

rīt rītu ar to sākšu !

kloķene ir noņemta ! ja interesē dod ziņu !

kā es ar tevi varu sazināties?

jaceks rakstīja: kā es ar tevi varu sazināties?

Izej uz balkona un zkaļi bļauj, gan jau kāds atnesīs kloķeni. Bļauj naktī,tad tālāk var dzirdēt.

< 1 2 3 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti