kloķene

kadam nav no9000cse96g2.otkloķene kur var dabūt?

< 1 2 3

šonakt bļaušu trijos naktī

26550060 Gatis. rīt ap trijiem būšu mājās varēsim sarunāt strelku to kloķeni aplūkot !

kur tu dzivo katlakalnā?

rit uzvanišu

varētu satikties pie tirzniecības centra A7 ja zini uz ziepniekalna ielas !

jaceks rakstīja: kadam nav no9000cse96g2.otkloķene kur var dabūt?

Interesanti, vai vēl kādam ir šāda pieredze?

Man nav.

Nazurbajevs, aizvermutis un tā tālāk ir idiņš.

rakstīja:

jaceks rakstīja: kā es ar tevi varu sazināties?

Izej uz balkona un zkaļi bļauj, gan jau kāds atnesīs kloķeni. Bļauj naktī,tad tālāk var dzirdēt.

Kas tas par anonīmo šļuru te fļūtī?

rakstīja:

anonimikis rakstīja: nopērc un piemēri

Sāba kloķeni var arī pagaršot,neņemot nost. Baigais čakars. Aizbrauc ,palaizi vienam galu, otram galu un saprtatīsi. Motoram galu,protams.

Kas tas par anonīmo šļuru te fļūtī?

rakstīja: Bet vai tik sābiem nebija tā,ka nav 2 vienādu kloķeņu,katram ir individuāli taisīta. Kā jau mašīnai priekš Personībām.

Kas tas par anonīmo šļuru te fļūtī?

rakstīja: Piezvani man 29221124

Moš piezvanāt kāds tam anonīmiķim?

Piezvanīju. Pasūtīja nahuj.

Provē vēlreiz!

www.der.org/...

< 1 2 3

Lasītākie raksti

Jaunie raksti