kaarteejo reizi pieraadaas, ka sievietei paraadi sarkanu auto un shii uzreiz jau i gatava pirkt
btw, kas par megashaizeem, ka cennjiks ~1k eur zem tirgus cenas? 
šīze tāda ,ka neviens nepērk.
uzliec lielaaku cennjiku un leetos kalpakus no maksimas?? 
Kamikadze rakstīja: uzliec lielaaku cennjiku un leetos kalpakus no maksimas??
bija tāda doma, bet nafig. vēl jau drusku varu pagaidīt. un ~3000euro mani pilnībā apmierina
+ veel nomaini uz zilo numuru alja tikko no vaacijas 
Kamikadze rakstīja: + veel nomaini uz zilo numuru alja tikko no vaacijas
aha un odo uz kadiem 120tk.
Tad vēl pārkrāso un DVD ieštellē...
Vot tad var arī 3100€ prasīt

Kaspersky rakstīja: Tad vēl pārkrāso un DVD ieštellē...
Vot tad var arī 3100€ prasīt
izlepusī tauta
tiko no vācijas viens īpašnieks un nobraukums 100tk ir tas teksts dēļ kura cilvēki ir gatavi maksāt 4tk euro?
nee vislabaak buutu ja iestūķētu 1.9 teedeeiii 
nea, vienkaarshi suudiigs PR tavam auto 
Kamikadze rakstīja: nea, vienkaarshi suudiigs PR tavam auto
piekrītu. gribēju pa vienkāršo-sanāca sūdīgi.
vēl joprojām aktuāli. ir aizvakar nomainīts sajūga disks+kurvis. tiem kas nenopirka paveicās
180ls+darbs Bet ja nopietni, tad defekti vairs nekādi nav. un cena tā pati 3000eur.
tiešām domā, ka sieva tikai sajūgu sasipa ?
sasipa? nu un kas ar to sajūgu. trīs gadus braukts-nevar sajugs nokupet? njemot vera, ka nav zinama vesture arpus LV??
anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka sieva tikai sajūgu sasipa ?
tas tak patīkami. pircejs gaun jau DIKTI laimīgs. atceros kad pirmo golpu pirku-knapi lidz dus tiku
viktors1961 rakstīja: Pielej pilnu bāk Man tā sanāca 100-ku tirgojot, nepadomājis pielēju pilnu (80l !!!!) un otrā dienā ņēmējs klāt Nu neliesi tak nost, tā arī atdevu
Dzonijs_007 rakstīja: nee vislabaak buutu ja iestūķētu 1.9 teedeeiii
Iestūķētu un nepalīdzētu...Es savu 4golfu TDI tirgoju pa 5300eiram.....Pie visa tā ,ka skati septembrī pa nullēm izgāju. Nu nafig nevienam nevajag...Zvanīt zvana,bet palūrēt nav bijis NEVIENS.Galvenais ,ka pazvana un jauta vai vel ir un tad saka ka rīt viņš grib redzēt.Tipa nav problēmu,bet nakamajā dienā viņš pat nepiezvana..
Kādas fiģņas pēc,tad šie vispār zvana?????Sviests
Marteens rakstīja:
Dzonijs_007 rakstīja: nee vislabaak buutu ja iestūķētu 1.9 teedeeiii
Iestūķētu un nepalīdzētu...Es savu 4golfu TDI tirgoju pa 5300eiram.....Pie visa tā ,ka skati septembrī pa nullēm izgāju. Nu nafig nevienam nevajag...Zvanīt zvana,bet palūrēt nav bijis NEVIENS.Galvenais ,ka pazvana un jauta vai vel ir un tad saka ka rīt viņš grib redzēt.Tipa nav problēmu,bet nakamajā dienā viņš pat nepiezvana..
Kādas fiģņas pēc,tad šie vispār zvana?????Sviests
jaa ir taada lieta rēķini ka no tiem kas piezvana atbrauks paskatīt ~ 1/2-1/3
Man līdzīgi bija ar Chrysler 300M veselu nedēlu katru dienu piezvanīja 1-2 cilvēki bet līdz skatīšanai neviens netika
Beigās viens tomēr apskatīja un arī uzreiz paņēma.
viktors1961 rakstīja: Pielej pilnu bāk Man tā sanāca 100-ku tirgojot, nepadomājis pielēju pilnu (80l !!!!) un otrā dienā ņēmējs klāt Nu neliesi tak nost, tā arī atdevu
man bija līdzīgi ar mazdu pielēju pilnu bāku lai pamērītu patēriņu a kā pielēju pēc stundas zvana pircējs gribot skatīt nu labi paskata un ņem arī, nu tā kā bāka maksāja 45LS tad paprasīju 40LVL par beņu tad kad bijām novienojušies par pirkumu.
katram auto savs pircējs
) Sestdien nopārdevu pa 3000euro.
Paldies par atsaucību un lai labi ripo.
1.6 un labi ripo ir pilnīgi nesavienojami jēdzieni
Labi vēl, ka tā 