Vēlos padomu par KASKO. Iauto.lv meklētājā uzsērčoju, bet neko prātīgu tur neatradu. Tad nu jautājumi svarīguma secībā:
1. pēc kādiem kritērijiem izvēlēties vai ņemt ar pašrisku vai bez
2. vai vispār man to KASKO vajag vai nē
3. cena un vieta (kantoris)
4. uzbraucieni autoram un citas gurrības ![]()
















