hehe, nu jaa, tadi siikumi tik ... 
IkdienasViesis rakstīja: Mans krustdēls tirgo savu Opel Calibru, 1991.g., 2,0, spilgti sarkana, lietie diski, spoileris, CD, TA, pavisam labā teh,stāvoklī. Nedaudz jāpiestrādā pie kosmētikas, trūkst ārējo spoguļu un dažu uzliku. Bet citādi - ļoti labs auto , TA līdz šim bez problemām. Cena 700 ls. Ja interesē - mob.telefons :29655898.
Droši vien prātīgs braucējs Tavs krustdēls

tik akuraatu nolauzti spogulji ka paareejais nav cietis
un kaa lasaam ABI spogulji... caur V.Puuka priedeem braucis? 
kad TA gaaja, tad spogulji veel bija :d
spoguļus uz TA iešanu aizņēmās no kaimiņa kadeta 
kolumbs rakstīja: spoguļus uz TA iešanu aizņēmās no kaimiņa kadeta
vai nu arii TA iziet ar kaiminju kadetu

šo topiku vaidzēja taisīt 5dienā
rt rakstīja: šo topiku vaidzēja taisīt 5dienā
un pateikt ka pie visa vainiigs Deksters

bez bilzhaam grūti ko par tēmu iespamot!!

Drošības karkass un sporta beņķi ir?
Volvo850 rakstīja: da te tagad kā vistu kūtī... gde paimajut tam i jeput... kuj viņ zin kas Papam nākošreiz iefisīs galvā...
Kāpēc Tu Tētuku par Papu saukā??