Kā tad pats pabrauci garām/apbrauci korķus, ja jau esi ticis pie interneta. Wireless laptops mašīnā un joprojām gaidi korķī?
tad ta briinums, ne pirmo gadu taa, 5 gadus ik paardienaam celjoju no vecmiilgraavja uz aagenskalnu, nu i biezhi vien bija taa...
tagad braucu no bukultiem uz aagenskalnu, un braucu aaraa ap 7:00 no riita, svaboda uz celja, darbaa paseezhu lieku stundu, bet taksh patiikamaak, kaa pavadiit neaugliigi laiku sastreegumaa, ne|?
Mantesa piterii vilka mucas turpu un atpakaļ.
Ko tad man sīkos sešos no rīta celt augšā. Un bērnudārzā tāpat audzinātājas ātrāk par 7.15 neparādās.
Brauc caru M-parku!
Vienā citā topikā viens jau šķendējas, ka neļauj ar ričāgu izbraukt, bet no rītiem tur nav ne tautas ne to aizstāvji!!! Esmu pāris reizes no rīta izlaidis, kad korķis ir līdz Mangaļu stacijai! Prieks tik ātri tikt prom! 
Nekas, šogad sola sākt rakt tuneli vai kā tur grib uztaisīt, lai neatkarīgi no dzelceļa var šķērsot šo lielisko vietu, pats šorīt ar 6:30 sīko ar visū pidžamu mašīnā un aidā pa tukšu ceļu no Carnikavas, darbā normāli 2 kafiju izdzer, uzpīpē un pašam sirdī miers.
viagris rakstīja: Nekas, šogad sola sākt rakt tuneli vai kā tur grib uztaisīt, lai neatkarīgi no dzelceļa var šķērsot šo lielisko vietu, pats šorīt ar 6:30 sīko ar visū pidžamu mašīnā un aidā pa tukšu ceļu no Carnikavas, darbā normāli 2 kafiju izdzer, uzpīpē un pašam sirdī miers.
2 kafijas+ cigarete... kāds tur miers sirdij!? 