Kādreiz delfos bija sadaļa stopētājiem un šoferiem, bet vairs nevaru atrast.
Vēl ir kat kas šitāds, bet cik tas ir populāri, nezinu celteka.lf.lv/... 
Šitais izskatās nomiris jau ilgu laiku. Agrāk lietoju, bet tagad vairs nekā... Tamdēļ jautāju 
Vēl viena vieta, bet pēdējā atbilde pirms 46 dienām
meeting.oho.lv/... 
caur radio moš var meklēt... !?
OK. Paldies visiem par informāciju ! Un pat neviena spama
Līdzbraucēju atradu. Var uzskatīt tēmu par slēgtu.
vot ta ir , ka tikai pashu saakumu apskataas
shmurger rakstīja: vot ta ir , ka tikai pashu saakumu apskataas
es to delfi forumu nevarēju atrast 
ja kads var pakjert lidzi uz vaciju 2 cilvekus , tad welcome - ideals galamerkjis - bavarija.
edijso@latnet.lv atsutat savu kontaktu
Neviens sievasmāti nav piedāvājis līdzbraucējos? 
paķer manējo - pašam gan būs jasagūsta !!!
pirdiens rakstīja: Neviens sievasmāti nav piedāvājis līdzbraucējos?
sievasmaati tikai vienaa virzienaa? 