vajag 1"1/2 trubai uzgriezt vītni un mājās kāreiz mētājās santehnikas trubas vītngriezis. mēģināju uzgriezt vītni, bet fig, veidojas smalkā vītne. moš kāds zin, kas pa vainu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















