Ai, kā es Tevi saprotu.. Identiska problēma, oglītes nomainīja, nepalīdzēja, tagad meklē restaurētu ģeneratoru. Manā gadījumā gan nedega akumulatora indikators, tikai ABS, kad aķis jau gāja uz beigām. Šovakar redzēs, kā būs gājis meistariem, ja būs sekmīgi, tad došu zināt.
JJJ rakstīja: pirmaa pazimee par t.s. ogliiteem vai kaa tur tos briinumus sauc, tachu galantam taadu neesot!
Atvainojos, ja esmu nekopetents 
šajā jautājumā, bet ja par oglītēm sauc Щёточный узел генератора, tad ir viņas tur japancats.ru/...
(mezgls 14337)
Vajadzētu gan būt oglītēm, šajā katalogā to var redzēt: japancats.ru/...
Vai nu oglītes pie vainas, vai arī regulātors. Pazvani uz www.karatsauto.lv un pastāsti sāpi. Servis labs un pieņemamas cenas, tikai nezinu vai ģenerātorus tur labo.
Vari iespamot ari www.mitsubishiclub.lv varūbt kādam būs pieredze/padoms.
Reku ir tavs ģenerators:
www.woodauto.com/...
un
www.wai-wetherill.com/...
ir dabūnamas atsevišķi gan oglītes
www.woodauto.com/...
(zvani uz Baltic Auto Parts un prasi oglītes ar kodu 051-JAAX34)
gan regulators (kas visdrīzāk tev ir beigts):
195.125.241.148/...
(zvani uz Baltic Auto Parts un prasi regulatoru 354-H2009-7
pēdējā kodā tā smailija vietā ir cipars 8
354-H2009-78
Sāc vispirms ar siksnas spriegojumu-ar tādām pazīmēm Volgām vaina bija siksnās.
vai tad nav kaadaa manuaalii uzrakstiits, cik voliem kur ir jaabuut, ja motors straadaa
paldies, paldies par idejaam. paintereseejos pie elektriķiem, un šamiem varianti visdažādākie - no sprieguma regulatora, tinumiem līdz kaut kādiem blokiem.... (: skaidrs viens, ka t.s. ogliites nevar iznemt un nocekot (: siksna arii normaala... taa kaa dodos pie elektrikja, pats te neko vairaak nevaru izstukot.
Volti - regulātors ir uz 14,3 Ja noņem nost vadus - kādiem 14,0 noteikti jābūt.