Ir doma apmeklēt šī gada pasākumu. Tā kā tā būs pirmā reize, varbūt kāds var dalīties pieredzē par to kā pareizāk rīkoties: transports, apmešanās, u.t.t. Pagaidām ir doma tikt cauri pa lēto- braukšana 4atā ar vieglo a/m, gulēšana teltī, maybe kkādā (vēl brīvā) viesnīcā
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















