znat' ne znaju, no mnenie imeju
pvn, kas pvn maksaataajam ir jaamaksaa par iegaadaatajaam preceem un pakalpojumiem var samazinaat par to pvn apjomu, ko pati firma pievieno (tb. sanjem par saviem sarazhotajiem produktiem/pakalpojumiem). liizinga gadiijumaa laikam liizinga periodaa. Veel laikam naak klaat formalitaates, kaa piemeeram auto lietoshanas pilnvaras braucot uz aarzemeem u.c. 
tas ir pavisam vienkārši, paprasi kautvai kādam grāmatvedim...
Vispār jau, ja esi firmas īpašnieks vai tāda persona, kurai ir vajadzība pēc tādas informācijas, vajadzētu mācēt pašam to atrast, statuss to pieprasa.
Ja ne, sorry par uzbraucienu.
ja nezini kapeec uz firmu buutu izdeviigaak pirkt, tad diez vai arii tev to vajag.
pvn var paprasiit ,vai iekljaut kaa priekshnodokli, ja mashiina tiek ielikta kaa pamatliidzeklis, pvn var vainu paprasiit apakalj uzreiz vai vinjsh dzeeshaas (nav jaamaksaa taa pvn summa valstij kura buutu jaamaksaa par citaam paardotajaam preceem) 5 gadu laikaa.. ja paardod mashiinu pirms tiem 5 gadiem taa dalja, kas nav dzeesusies, jaatmaksaa..
Endr4, bet arī finanšu līzes gadījumā transports ir līzes kompānijas īpašums. Attiecīgi priekšnodokļa ailē iekļūst tikai pirmās iemaksas daļas aplikums ar pvn un mēneša maksājuma nodoklis. Ne tā?
nuhajs rakstīja: Endr4, bet arī finanšu līzes gadījumā transports ir līzes kompānijas īpašums. Attiecīgi priekšnodokļa ailē iekļūst tikai pirmās iemaksas daļas aplikums ar pvn un mēneša maksājuma nodoklis. Ne tā?
Uzbrauciens ieprieksh bija nevietaa, ja pats iisti nezinu kas un kaa
Finashu liizingam uz reiz viss iet pvn. Operatiivam pa meeneshiem.
Laiks rakstīja:
Uzbrauciens ieprieksh bija nevietaa,
Palasi vēlreiz manis rakstīto un tad raksti atziņas.
Jaa, jaa, - palasi ciitigi vien pats. Lai gan labaak jau buutu sekot savam nikam.
Laiks rakstīja: Jaa, jaa, - palasi ciitigi vien pats. Lai gan labaak jau buutu sekot savam nikam.
Tas tev domāts
palasi un dodies.
Operatiivajaa skaitaas kaa ilgterminja noma, liidz ar to vnk tie sanaak ikmeenesha izdevumi (shito man pasham staastija neesmu paarbaudijis)..
Finanshu pilnu summu var paprasiit (18% no pavadziimes veertiibas) pat ja iipashnieks ir Parex liizings a firma tikai tureetaajs, iisti nezinu kapeec taa bet taa ir.
veel labaak ir ja mashiina uz firmu kaa vieniigo iipashnieku, bet liizinga kantoris uzliek tikai komerckjiiu..
Tā arī ir, ja ir finanšu līzings, tad transporta līdzeklis iet firmas PL un viss PVN iet priekšnodoklī.
viss uzreiz or kaut kaa dalaas liizinga periodaa?
tipa viss uzreiz bet dzeeshaas vairaakos gados..
taakaa ja pirms laika paardod- nodoklis jaasmaaksaa!
Ja visi nemaksaasim nodokljus,
naudas visam nepietiks nekad...
)
endr4 rakstīja: tipa viss uzreiz bet dzeeshaas vairaakos gados..
taakaa ja pirms laika paardod- nodoklis jaasmaaksaa!
Ja visi nemaksaasim nodokljus,
naudas visam nepietiks nekad...
)
lai laachi paarmaxaa nodokljus -vinji i lieli 

PVN maxaasi no reekjiniem-priexapmaxas un meeshreizeem .
amortizaaciju gan vareesi norextiit no pillas(bez PVN) zummas.
shaize saaksies , kad gribeesi aatraak to pepelocu notirgot- bet tikai gan ar noamortizeeto nodokli
es , peediigiem 2viem pepelociem , izpiipeeju operliizi - nau 3,14shas ar amortizaaciju , beidzas liigumterminjsh un dari ar to drapaku ko gribi , izpeerc un kraamee pamatliidzekljos waj 'sit gaisaa' un ieguuto 'peljnju' kraamee nakamajaa pirmiemaxsaa utt.


TDI
Vai joprojām hondai turas laba atlikusī vērtība?
Man draugs pirms gada pārdeva par manuprāt neticami lielām naudām,tas ir ________pēc viņa__________ vārdiem tik 20 % zaudēja autiņam ar nobraukumu ap 100 000.
Man gan domāt tas bij tapēc ,ka to acordu pirka pirms LV iestājās ES , un pēc iestāšanās pārdeva ( Japānā ražotiem auto ir paliela ievedmutita uz ES....cik % nezinu )