Kā pārbaudīt vai miroņgalva ir pavisam nokauta?!
Ieliec robā, lai sāktu kustību un lai kāds cilvēciņš paliecas apakšā zem auto un pavēro vai pussass griežas vai ne... Ja ass griežas un mašīna uz priekšu neiet (kas būtu neloģiski), tad miroņgalva pavisam sabirusi.
Pašam nav nācies redzēt galīgi salauztu miroņgalvu. Vienreiz man bija tā, ka veicot kreiso pagriezienu krakšķēja kaut kas dodot virsū gāzi. Nu lūk, nomainīju miroņgalvu un viss kārtībā.
Pirms tam nekrakšķēja kaut kas veicot pagriezienus? Galu galā, ja jau pats nespēj noteikt kaiti - tad jau labāk dzen uz servisu.
Ja sabirusi iekšējā, neko neredzēs.. Pirms vilkšanas viss strādāja?
andzha rakstīja: Ja sabirusi iekšējā, neko neredzēs.. Pirms vilkšanas viss strādāja?
Nestrādāja, tāpēc jau vilka.
Ja būtu ātrumkārba, vai tad vispār varētu ar N pabraukt/pavilkt?
pacel uz domkrata , ieliek robaa un meegjina griezt ar roku(labo)...ja rokas abas kreisaas , tad jau ir kaa ir...
Tomēr pusass norauta, pacēlu augšā aizdomīgo pusi un pusass vispār līdzi negriežas ritenim, kad to ar roku griež.
Kā šādu faktu var nepamanīt ?) Pirms viņa tā noraujas, var labu laiku dzirdēt .
ak rakstīja: Kā šādu faktu var nepamanīt ?) Pirms viņa tā noraujas, var labu laiku dzirdēt .
Kārtīgs spolētājs var noraut arī uzreiz 
Tas gan, tas gan
vajag tikai paplatākas riepas 
ak rakstīja: Kā šādu faktu var nepamanīt ?) Pirms viņa tā noraujas, var labu laiku dzirdēt .
ne tikai dzirdeet, tur var just aatrumaa braucot... stuuri rausta, vibree viss...