Aizbrauc uz kādu autoplaci, iedosi teh pasi, vecā saimnieka pasi, un 25ls, (esmu dzirdējis, ka Rumbulā prasa pat 50ls, jo jāvilto vecā saimnieka paraksts), viņš tev 10 minušu laika uzrakstis reķins-uzziņa.
Tad aizbrauc uz CSDD, uztaisi numuru salīdzināšanu KAS IR BEZ MAKSAS, un derīga ir 30 dienas!!!!
un ej reģistrē savu coradoooo
p.s. tam ierakstam teh. pasē, par noņemšanu no uzskaites nav nekādas nozīmes reģistrējot, vienīgi tu vari braukt 30 dienas no noņemšanas brīža.
Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES. Jābūt teh. pases kopijai līdzi ar īpašnieka parakstu(uzzimē pats kaut-ko tur virsū) - un tad kā jau Tev teica - mauc uz placi un Tev izrakstīs rēķins izziņu pa 15-30Ls, paņem katram gadijumam kādu čomu, lai viņš ir kā pārdevejs, bet Tu kā pircējs. Un nav pilnīgi nekādu problēmu.
chali,autinsh jaamet tev aaraa..
peerku pa 300ls
phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.
Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....
Baisulis rakstīja:
phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.
Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....
nu ple, ko Tu piesienes pie vārdiem, es domāju, vairākums saprata ko es gribēju teikt. Esi brīvs.
Baisulis rakstīja: Bet nu,cik tupam jābūt,lai pirktu šitā mašīnu
A kādas tur problēmas? Es šaubos ka kāds saks najo**vatj 600Ls dēļ. Ja mašina ir nonemta no uzskaites, tā faktiski pieder un tai pati laikā nepieder īpašniekam.
Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv 
phenom rakstīja:
Baisulis rakstīja:
phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.
Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....
nu ple, ko Tu piesienes pie vārdiem, es domāju, vairākums saprata ko es gribēju teikt. Esi brīvs.
vienmēr brīvs esmu bijis.
sciroco rakstīja: Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv
Tajā klubiņā pieņem arī tos,kuriem ir tikai no uzskaites noņemta sveša mašīna? 
Baisulis rakstīja:
sciroco rakstīja: Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv
Tajā klubiņā pieņem arī tos,kuriem ir tikai no uzskaites noņemta sveša mašīna?
kaa ari tos , kuriem garsho baisulja iecieniitaas SEENES

Tās sēnes pēdējā laikā daudziem varen labi garšo
www.corrado.lv/parklubu
...Latvijas Scirocco klubs sastāv no :
>> kluba dalībniekiem ar VW Scirocco;
>> kluba dalībniekiem ar VW Corrado;
>> kluba draugiem (citu marku automašīnu īpašnieki, [b]kuriem patīk un interesē VW Scirocco/VW Corrado[/b] un kuri grib piedalīties Scirocco un Corrado kluba pasākumos).
...
kuru Corrado tu nopirki? Vai to kas violetā krāsā SS.lv tirgojas?
Ja tev ir pases dati, tad caur policijas galiem dabūsi zināt arī adresi. Nekur tas čalītis neliksies.
Bet varbūt lietas nav tik trakas. Dabūsi rēķinu uzziņu un uzliksi uzskaitē. Mēnesi vari braukt kopš tas dienas, kad noņemts no uzskaites.
Atceries, ka ceļu satiksmē vari piedalīties tieši 30 dienas kopš autiņš noņemts no uzskaites. Tehniskajai pasei ir jābūt pārgriestai uz pusēm un tur tas ir rakstīts.
Es ieskatījos "telefona grāmatā" un atradu adresi kur viņš dzīvo,tev vajag adresi?
loti vajag ar chiganiem iesim sist lauka zobus plz pasaki =) ta gribas zinat kur vins ndzivo
droom rakstīja: kuru Corrado tu nopirki? Vai to kas violetā krāsā SS.lv tirgojas?
Ja tev ir pases dati, tad caur policijas galiem dabūsi zināt arī adresi. Nekur tas čalītis neliksies.
ne vins jau izdzesa savejo
Ja auto ir nonemts no uzskaites,ir pases kopija un reķins uzziņa tad var uzlikt bez saimnieka.Ja nav noņemts no uzskaites tad gan neka
Čalim kaut-kas nav riktīgi ar saprašanu 
Nu ka labi iet, izdevas uzlikt uzskaite ?
Un kas vispār var būt par lietu, ka pardevejs šita rikojas, lieli sodi uz auto 
ADWhite rakstīja: loti vajag ar chiganiem iesim sist lauka zobus plz pasaki =) ta gribas zinat kur vins ndzivo
Par ko? Par to,ka pats stulbs esi?? Divi tādi satikušies,nu tagad sitīs zobus. Pedāļi....
Baisulis rakstīja: Tās sēnes pēdējā laikā daudziem varen labi garšo
baisulis ir lohs ar mazu kraanu, nevis seenju tirgotaajs 