ja taisies tirgot .. pietiks ar bļitkas nomaiņu uz "ziemas ūdens" 
Uz litru šķidruma pielej 250ml sojas mērces un paturi 22,7-23,4 grādu temperatūrā stundu/pusotru.
Notirgo kādu daļu un iepērc pa lētām naudiņām ziemas šķidrumu... Jebkas cits sanāks ar lielākiem izdevumiem...
Statoilā taču tirgo logu šķidruma koncentrātus. Piegāz to un cilvēkiwm labs prāts.
Vēl takš nesalst. Kāpēc tāds satraukums
Izdzer litru Preiļu rūgtā un pēc 3h iemīz bačokā. tad droši var liet klāt vasaras šļuru
Nākamos popiks noteikti būs "kā beņu atšķaidīt
"
nafigators rakstīja: Nākamos popiks noteikti būs \"kā beņu atšķaidīt\"
Beņas šķaidīšanas tēma jau bija pie anekdotēm
forum.lancer-club.ru/... 
Nebrauc ar šo auto šoziem! Pabrauc ar sabiedrisko. Atnāks jauna 2008 vasariņa un mierīgi izlietosi savu vasaras shkjidrumu. Tikai tad atkal vasarā durik nelej ziemas šķidrumu citādi nāksies vasaru staigāt ar kājām līdz atnāks ziema!
Nav tik ātri un ar to haļavu... vismaz neplēš piecas ādas kā rīgā 
msh rakstīja: Nav tik ātri un ar to haļavu... vismaz neplēš piecas ādas kā rīgā
Ko tu kladzini visu laiku par to Rīgu,pīļknābi?
Rēzekne RuLLz, ar auto var izbraut visu pilsētu šurpu turpu pa 10 min max
, a Rīga labāk ar veluku braukāt 
Liepāja un Rēzenke ir pāķi
Bauska un Rīga rulz.
Baisulis rakstīja: Liepāja un Rēzenke ir pāķi Bauska un Rīga rulz.
Rīgā un Bauskā arī pāķu pietek 
Viena sakariiga atbilde, tik es vekl nezinu, kur var dabuut sojas meerci?
Baisulis rakstīja:
msh rakstīja: Nav tik ātri un ar to haļavu... vismaz neplēš piecas ādas kā rīgā
Ko tu kladzini visu laiku par to Rīgu,pīļknābi?
Vēl kādā citā latvijas pilsētā plēš stāvvietā par stundu vairākus latus?
Smiekli nāk... [kamēr pašam nav uz rīgu jābrauc]
Par tēmu - gada sākumā "autolietās" nopirku 10l kannu ar logu mazgāšanas škidrumu, pa vasaru braucu atšķaidot 2:3, tagad būs jāsāk liet tīrs iekšā.