cluber rakstīja: Sveiki, vēlētos painteresēties par vienu lietu: manam 9-5 šad tad uznāk niķis uz paneļa izmest sisgnālu BRAKE (!) un ieskandināt kļudas skaņu, bet kompis neko nesaka!!! Kas tā varētu būt par šaizi, varbūt laiks mainīt bremžu diskus?? Kādam varbūt ir bijis, kas līdzīgs??? Nepacietīgi gaidīšu kādu ziņu!!
P.S. Priecīgus Ziemassvētkus
Viņam uz paneļa blakus tai lampiņai gadījumā nav kamera?
cluber rakstīja: Sveiki, vēlētos painteresēties par vienu lietu: manam 9-5 šad tad uznāk niķis uz paneļa izmest sisgnālu BRAKE (!) un ieskandināt kļudas skaņu, bet kompis neko nesaka!!! Kas tā varētu būt par šaizi, varbūt laiks mainīt bremžu diskus?? Kādam varbūt ir bijis, kas līdzīgs??? Nepacietīgi gaidīšu kādu ziņu!!
P.S. Priecīgus Ziemassvētkus
Cluber, pielej bremžu šķidrumu. 95% ka problēma tur.
Bremzhu kluchi iet uz beigaam, suportos cilindriishiem jaaizspiezh bremzhu kluchi taalaak, sisteemaa palielinaas darba tilpums bremzhu skidrumam, bacokaa skidrums paliek mazaak un saakaas vaarnings (!)
9-5 jau nu vajadzeeja buut nodiluma sensoram uz paša kluča, nevis mistiski aprēķini par līmeņa samazināšanos 
Varbūt tāpēc,ka vadītājs brauc kā bremze,parādās tāds uzraksts?
Baisulis rakstīja: Varbūt tāpēc,ka vadītājs brauc kā bremze,parādās tāds uzraksts?
Pr to jau iet runa. Tiklīdz dačiks ierauga cluber, tā parādās uzraksts "BRAKE"!!!
Aizlīmē to (!) ar kožļeni 
Marchux rakstīja: nolaid roceni....
Rocenei ir cits apzīmējums (P).
Autor, apskaties manuālī. Tur viss ir uzrakstīts.
Nupat apskatījos - zems bremžu eļļas līmenis bačokā.