Pērku - E30 kapotu !

Vajag BMW E30 kapotu, bet sudraba kraasaa !

Ja esi rīdzinieks, iebrauc šrotā, kas atrodas braucot ārā no Rīgas uz Jelgavas pusi, blakus bijušajai robotu rūpnīcai, tur bija diezgan daudz vēl E30ie

Tur diemžēl nav

Lasītākie raksti

Jaunie raksti