Problēma visticamāk ir caurā izplūdes sistēmā.
To ka izpūtējs ir daudz skaistāks par šveices sieru es nenoliedzu, bet vai tas varētu būt par iemeslu?
Centis_Nuudele rakstīja:
vmartini rakstīja: To ka izpūtējs ir daudz skaistāks par šveices sieru es nenoliedzu, bet vai tas varētu būt par iemeslu?
PN.
Tildes datorvārdnīcā tulkojot "PN" nekas netika atrasts, lūdzu izskaidrot! 
atrodi uz izpūtēja melnu vietu, aizbāz caurumu ar avīzēm un pārmēri vēlreiz.....
sakarīgām mašīnām šādos gadījumos pat deg čekendžina lampiņa
bet 9000 sāba ražošanas laikā vēl nebija atklāta elektrība 
Tobiš, rīt uzliks jaunu izpūtēju un tad tam visam vajadzētu pazust???
vmartini rakstīja: Tobiš, rīt uzliks jaunu izpūtēju un tad tam visam vajadzētu pazust???
ja uzliek jaunu izpūteju, veco var nodot šrotam/tolmetam/etc.
Pats viņš nemēdz pazust, ja nu vienīgi boži aizstieps.
Šinī gadījumā es rakstīju par Lambda lieko ciparu pazūšanu! 
vmartini rakstīja: Tobiš, rīt uzliks jaunu izpūtēju un tad tam visam vajadzētu pazust???
nu sābam, iespējams, papaildus būs jānomaina ķēde un sarkanais bloks 


un eļļa jāpielej vismaz līdz ščupa apakšgalam.