Vislabākā mācība šitādiem ir pāršauta riepa.
tak pagaidi lai iebrauc taalaak un paarroc celju pa kuru jamie ieliida 
haha, skatos briljainais kurmis tads stresains, jo vinam taarpu laukus izbraukaa
varbut pazvani uz skandi nevis sheit cep kartejo topiku.
Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.
bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha 
Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha
Es biju liecinieks līdzīgam gadījumam, kad mans paziņa vienam šitādam cauršāva riepu.
Nortel rakstīja: Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.
netirs tik... tam sapraata pietiek 
ooPIS rakstīja:
Nortel rakstīja: Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.
netirs tik... tam sapraata pietiek
Kurā vietā viņam ir saprāts?
Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha
pareizi... shiirrens tak ar mopeediem neesaajaas.. tad i skaidrs ka atraavis un nesaprot
ja nopietni- tad pirms shaadas neesaashanaas nav probleemu izbraukt marshutu un saskanjot savu plosiishanos ar iipashniekiem...
nedomaaju ka Dekis buutu liedzis kaadam paardiities tur kur to var dariit... taapat ka shiireeniem kaads ko teiktu ja jamie ar enduuraam neesaatos laikaa kas i zinaams.. nevis piemeeram tikko siikais aizmidzinaats vai veel nez kas
Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha
Šis ir iekšējais ceļš,būvēts UZ KŪDRAS un NAV KARTĒS un zemes grāmatā kā servitūta ceļš.
Līdz ar to mēs varam vienkārši nevienam neatļaut te braukt,jo tas ceļš nekur neved un beidzas īpašuma iekšienē. Tā kā tevi pašu pasūtīs kakāt . Noliku priekšā tehniku,džeki brauca pa kūdru,gandrīz nosēdās,būtu mazliet tālāk,būtu ar iegrimuši ar visu savu kruto,jauno mizu. Vot tad gan būtu bijusi jautrība 


Nortel rakstīja:
ooPIS rakstīja:
Nortel rakstīja: Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.
netirs tik... tam sapraata pietiek
Kurā vietā viņam ir saprāts?
neiru maniijis no Vasariisha nesapraatiigus gaajienus...tas ka var un brauc aatri- manupraat ruupiiga darba rezultaats
lai gan i dzirdeets kaa jams mazotnee ar krosinekiem i neesaajies
Reiz piebrauca viens ar kvadrociklu,pienāca,apsveicinājās,parunājām, laipni pajautāja,vai drīkst pavizināties,loģiski,ka atļāvu, normāliem cilvēkiem-normāla attieksme. Vēl uz Līgo šim celmus ugunskuram iekrāvām,sakarīgs cilvēks. Taču šīrveidīgos laipni lūdzam akacī
Mauc pa taisno iekšā,parādīšu,kur ir 


Shiirs rakstīja: varbut pazvani uz skandi nevis sheit cep kartejo topiku.
Protams,tika zvanīts
Un ne jau Vasaraudzis tur noteicējs,umņik.
Skandi no šitā beigās vēl reklāmu uztaisīs. Skat cik laba caurgājamība.
Lecigos vajag ta izčakaret lai ilgi atceras
Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha
Ja celsh nav servituuts (lai gan iipashnieki ar var vienoties) un nav pashvaldiibas paarzinjaa tad var gan likt bomi priekshaa un pasutiit pashu ..
Nemuldi Deksiit. Zinot tavu sachakareeto pashapzinju un zemo pashnoveerteejumu tas kursh tur saaka caur spoguljstikliem shefot noteikti biji tu. Ganjau nepateici neko, vienkarshi piestumi savu meeslu par 30tukstoshiem priekshaa un viss.
Tadi te priekshaa stuumeeji arii ralijos ir dafiga. atceros ka vienu gadu aizbruacu uz talsiem, a tur tadi vieteejie shefinji laukji piestuumushi celjam priekshaa savu gaziku. jauks skats bija kaa paardzeerushies krievelji no liepaajas vinu izdemoleeja un aizbrauca.
buutiibaa es redzu kas notiek. cilveki savu lauku un savu mezhu uzskata tikai par savu. seenjotaaji un makshkjernieki pat tiek triekti prom. ari man ir savs ipashums. nekad vel nevienu neesu patriecis, tikai tapec ka vins tur nolicis savu auto un lasa seenes.
mazie shefinji ibio atradushies. 
Te ļoti labi parādās šīra tukšais prātiņš
Izdemolēja,aizbrauca....un šīrītim tas patika. Vot dēļ šitādiem,kas izdemolē un piegāna, ceļi ar ir jāslēdz. Rallija fani...prasti dzērāji tie bija.
Sēôtāji te ir ne mazums,arī ogu lasītāji. Lai tak staigā. Tik besī,ka lien pašā degungalā un griež sēnes,stāvam,lien viens ,bļā, nu 10 metru attālumā no biroja jāgriež.
Izroku diķi uz savas zemes, noperku zivju mazuļus un ielaižu vai man butu širim jaatļauj makšķeret????Kuju mļe, sali tirsa iešaut tik
Tak šīris tik ar muti var pabraukt. Uzraus vienreiz viņu uz desas ar visiem viņa šrotiem kopā,tad īdēs maigi.