Kur var nopirkt tādus vāciņus, kur ielikt tehnisko pasi, OCTU tur vēl kautkādu degvielas atlaižu karti. jaunām mašīnām parasti salonos tādus iedod bonusā. Vajag kādus 10gab.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















