Vakar braucu, un kaut kā aizdomājos par to, ka visi luksofori ceļā uz dzelteno pāriet ar mirgojošu zaļo. Gan jau visi atcerās par RD megaprojektu pirms ~1 gada par to, lai uzlabotu satiksmes drošību a la la, tra ļa ļa visus luksoforus pārslēgt tā, lai tie no zaļā uz dzelteno pāriet bez zaļā mirgošanas, kas arī vienubrīd bija dažās vietās ieviests - krastmalā un vēl šur tur. Kas notiek, vai projekts būs beidzies bez rezultātiem? Kāds ir redzējis pēdējā laikā kādu luksoforu, kas darbotos "jaunajā" režīmā?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















