Sveiki vīri un vīreļi!
Interesā tāda lieta, kā čeki no auto veikaliem vai servisiem. Firma man maksā auto amortizāciju, bet pretī vajadzīgi čeki, par cik manam šrotam pēdējos divus mēnešus nekas nav darīts, interesē čeki par Jūlija mēnesi. Summa ap 140Ls ar PVN, esmu gatavs maksāt ap 10% no čeku vērtības.
P.S Varat sākt mani apriet!![]()



















