Cik ta reizes un kad pēdējo reizi ir mainīta stūres reika ? tā IR SO CIVICU vājā vieta
Paldies visiem par atsaucību un sava viedokļa paušanu šā topika ietvaros.
Auto brauc uz csdd lai pārrakstītu.
tobiš pārdots
Pirmais rakstīja: vēl viens pajoliņš vēlas noskaidrot savas miskastes patieso cenu
īpašs paldie gudriem spečukiem
Tu gribi pateikt ka par 55 minūtēm pārdevi mašīnu
Pārdod manu, nopelnīsi 
kāda bija darījuma īstā cena?????
neticu, ka 6000ls 


nafigators rakstīja:
Pirmais rakstīja: vēl viens pajoliņš vēlas noskaidrot savas miskastes patieso cenu
Tas tev tāds stratēģiskais plāns visus auto par mistkastēm saukt, lai "palielinātu" savas tiešām miskastes "vērtību" ļaužu acīs
Starpcitu, neesi apsvēris domu paviesoties pie kāda psihologa vai psihoterapēta vai pat psihiatra Ja nē, tad vajadzētu!
audī tak nevarot būt miskaste pēc definīcijas
a tu turpini strādāt norvēģijs sēņu plantācijās par 42 kronām stundā 
Pirmais rakstīja:
nafigators rakstīja:
Pirmais rakstīja: vēl viens pajoliņš vēlas noskaidrot savas miskastes patieso cenu
Tas tev tāds stratēģiskais plāns visus auto par mistkastēm saukt, lai "palielinātu" savas tiešām miskastes "vērtību" ļaužu acīs
Starpcitu, neesi apsvēris domu paviesoties pie kāda psihologa vai psihoterapēta vai pat psihiatra Ja nē, tad vajadzētu!
audī tak nevarot būt miskaste pēc definīcijas
a tu turpini strādāt norvēģijs sēņu plantācijās par 42 kronām stundā
kāds audī pamuļķi, tu tak sen jau ar hrenoltu braukājot!
norvēģijā sēnes arī aug un vēl piedevām tik daudz maksā

markss rakstīja: Tu gribi pateikt ka par 55 minūtēm pārdevi mašīnu
Pārdod manu, nopelnīsi
Nav brīnums, ka tik baudāmu auto pārdod ātrā tempā. Hondas kvalitāte pārliecina!
Tengizss rakstīja:
markss rakstīja: Tu gribi pateikt ka par 55 minūtēm pārdevi mašīnu
Pārdod manu, nopelnīsi
Nav brīnums, ka tik baudāmu auto pārdod ātrā tempā. Hondas kvalitāte pārliecina!
nepaarliecina klients ar 6kls kabataa
Tengizss rakstīja:
markss rakstīja: Tu gribi pateikt ka par 55 minūtēm pārdevi mašīnu
Pārdod manu, nopelnīsi
Nav brīnums, ka tik baudāmu auto pārdod ātrā tempā. Hondas kvalitāte pārliecina!
kas tajā hondā ir pārliecinošs??? amurikāņu marinētās kukurūzas konservam ir vairāk skārda riņķī, kā hondas braucējam 
A kur problēma? Ir tikai normāli, ja ir pāris kLs uz norēķinu konta. 3-5 kLs pieejami uz kredītkartes. Fiksi visu nosmeļ, uztaisa šo darījumu. Pēc tam lēni, nestresojot nokārto kaut kādu patēriņa aizdevumu - aizdevuma piķi atskaita atpakaļ uz norēķinu konta un kredītkartē un tā lēnām tos 6k Ls atmaksā.
Zoo rakstīja:
Tengizss rakstīja:
markss rakstīja: Tu gribi pateikt ka par 55 minūtēm pārdevi mašīnu
Pārdod manu, nopelnīsi
Nav brīnums, ka tik baudāmu auto pārdod ātrā tempā. Hondas kvalitāte pārliecina!
nepaarliecina klients ar 6kls kabataa
Master_D rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Tengizss rakstīja:
markss rakstīja: Tu gribi pateikt ka par 55 minūtēm pārdevi mašīnu
Pārdod manu, nopelnīsi
Nav brīnums, ka tik baudāmu auto pārdod ātrā tempā. Hondas kvalitāte pārliecina!
kas tajā hondā ir pārliecinošs??? amurikāņu marinētās kukurūzas konservam ir vairāk skārda riņķī, kā hondas braucējam
2001. Civikam 4*
www.euroncap.com/...
2007. Voyageram 1*
www.euroncap.com/...
kur ir problēma?
Problēma ir tur, ka tiem abiem pretī ir betona bluķis
Paprasi grēgeram, cik jama jeņķu kastēm ir zvaigznes - viena vai divas?
Bet piecus cilvēkus jau novācis
