Nemētājas kādam kāds pussprādzis kenwood auto radio cd aparāts. Ar nosprāgušām izejām vai kas tml. Manējam nosprādzis cd. Paskatījos tur tas cd modulis uz štekeriem piespraužams. Domājams vienāds visiem tā laika (ap 2004) gadu modeļiem, kad jau mp3 sāka nākt. No mansi 4paka morālam atbalstam.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















