ja zina, ka tev ir, tad var.
paši gan oficiāli ne.
pilsētā nevajag tos lietot. šogad viņi speciāli brauc un ķer lietotājus. vasarā jau pavisam jauki - logs vaļā, šis piebrauc blakus un uzspīdina ar radaru. un tev pīkst 
anonimikis rakstīja: ja zina, ka tev ir, tad var.
paši gan oficiāli ne.
pilsētā nevajag tos lietot. šogad viņi speciāli brauc un ķer lietotājus. vasarā jau pavisam jauki - logs vaļā, šis piebrauc blakus un uzspīdina ar radaru. un tev pīkst
nevajag pat braukt klaat un spiidinaat, taapat var noteikt..pagaidaam gan laikam tikai specrotai esot RDD..
shmurger rakstīja:
anonimikis rakstīja: ja zina, ka tev ir, tad var.
paši gan oficiāli ne.
pilsētā nevajag tos lietot. šogad viņi speciāli brauc un ķer lietotājus. vasarā jau pavisam jauki - logs vaļā, šis piebrauc blakus un uzspīdina ar radaru. un tev pīkst
nevajag pat braukt klaat un spiidinaat, taapat var noteikt..pagaidaam gan laikam tikai specrotai esot RDD..
ja? kuraa vietaa?
palasi vienu no peedeejiem AutoBild, ja nemaldos, tur bija intervija ar Zivtinja vietnieku, kursh skaidri un gaishi pateica - RDD nav un nebuus, jo leenaas iepirkumu proceduuras deelj ir nereaali iegaadaaties up-to-date detektorus. arii maksaa vinji ne to mazaako summu, bet mums tak valstii kriize
par to RD esamiibu jamiem ir cits triks - shaaviens muguraa un skatamies, vai bremzee. elementaari, ne?
mx_black rakstīja:
shmurger rakstīja:
anonimikis rakstīja: ja zina, ka tev ir, tad var.
paši gan oficiāli ne.
pilsētā nevajag tos lietot. šogad viņi speciāli brauc un ķer lietotājus. vasarā jau pavisam jauki - logs vaļā, šis piebrauc blakus un uzspīdina ar radaru. un tev pīkst
nevajag pat braukt klaat un spiidinaat, taapat var noteikt..pagaidaam gan laikam tikai specrotai esot RDD..
ja? kuraa vietaa? palasi vienu no peedeejiem AutoBild, ja nemaldos, tur bija intervija ar Zivtinja vietnieku, kursh skaidri un gaishi pateica - RDD nav un nebuus, jo leenaas iepirkumu proceduuras deelj ir nereaali iegaadaaties up-to-date detektorus. arii maksaa vinji ne to mazaako summu, bet mums tak valstii kriize
par to RD esamiibu jamiem ir cits triks - shaaviens muguraa un skatamies, vai bremzee. elementaari, ne?
man ir pilniigi pie dirsas ko saka zivtinja vietnieks kaut kaadaa zurnaaliitii..
aa nu tad sorry.
lai tev kaadreiz kaads choms ieksh cp apstaasta reaalo situaaciju.
šāviena nebija, antirad. ij neiepikstejas. par to bremzešanu ir dzirdets, bet es neesmu no tiem , kas cp ieraugot liek pa memajiem un tad velkas mīnus 20km/h no atļauta. ari īpaši neparsniedzu nu tā +10 - 20km/h. antirad vairak lieto pret bilžu taisitajiem.
nu jautājums vel ir - kur tu to RD turi.... varbūt tās piekarināji ka tikai aklais ments to nepamanītu....