ir aizdomas ka izdedzis virzulis vai kadam ir pieredze? cik maksa virzulis, greddzeni utt. paldis jau ipriks
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ir aizdomas ka izdedzis virzulis vai kadam ir pieredze? cik maksa virzulis, greddzeni utt. paldis jau ipriks
cupacup rakstīja: ir aizdomas ka izdedzis virzulis vai kadam ir pieredze? cik maksa virzulis, greddzeni utt. paldis jau ipriks
Motors jau atjaukts vaļā un tad konstatēts, jeb vienkārši aizdomas? Nav kompresija kādā katlā? A var būt vienkārši vārsts "izpūsts"?
Paprasi Lynx8 vai kā viņu tur sauca. Viņam pasātam bija tāda šāize.
IMO viņa gadījumā cipars bija ap pustūkstoti, bet varbūt kļūdos.
Ko tad viņš ar tiem 500 ls darīja? ![]()
msh rakstīja: Ko tad viņš ar tiem 500 ls darīja?
nesatraucies , tas uz sū dumucām neattiecas ![]()
![]()
![]()
cupacup rakstīja: ir aizdomas ka izdedzis virzulis vai kadam ir pieredze? cik maksa virzulis, greddzeni utt. paldis jau ipriks
a nafig tev gredzeni???? ja jau tikai virzulis izpūsts
![]()
![]()
![]()
TDIOTS rakstīja:
msh rakstīja: Ko tad viņš ar tiem 500 ls darīja?
nesatraucies , tas uz sū dumucām neattiecas
Ā nu paldies, tu mani nomierināji, es domāju ka vienādu motoru remonts izmaksā vienādi bet ja jau tu saki ka iekš B3 esoša motora remonts izmaksā lētāk kā iekš B5...
![]()