manam saabam ir tādi niķi pie palaisanas un noslāpēsanas ka pa retam vins tā noščauda ka liekas ka kaut kas motora telpa uzprāga un tas ir tikai pec agresīvas brauksanas un vel starterim pie pielašanas ir tada jociga skana un skrien pa tukso un piesledzot pie kompa klūdu neuzrāda. varbūt kāds var pateikt kas pa vainu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam



















