Cik gadās braukt pa Tallinas šoseju, tik izbraucot cauri Baltezeram Rīgas virzienā vienmēr gadās priekša kāds bremze, kurš pat pamanās braukt lēnāk, nekā Baltezerā. Tur kāda maģija vai vienkārši tirliņu magnēts?
Pie reizes, Patroliem, LandCruiseriem uc aizmugurē ir lieli skaisti sarkanie lukturi, bet nekad neesmu manījis, ka kādam tie degtu. Parasti deg apakša, tās mazās, nodubļotās spuldzītes. Tas no vadītāja atkarīgs vai no rūpnīcas jau tā parezēts. Vienkārši muļķīgi liekas, ka ir normālas lampas, bet tās netiek izmantotas.. ![]()
















