labdien.manam volvo 2000 gada 2.5 dizelim(ar apalo virsbuvi) ar klimatkontroles bloku ir sada problema. tad kad iekapj masina ta klimatkontroles bloks ruc. Te man kakli teica ka ta esot siksnina kas gaudo.vienreiz tirot masinas paneli kaut ka neapzinati ieputu tirisanas airesolu tani rezgiti kur ir tas klimas temperturas daciks kas mera ieksa salona temperturu.tad uz kadu momentu apklusa protams pieliekot ausi klat vareja just ka darbojas.domaju nu bus labi bet tas bija tikai uz isu bridi varbut tur kaut kas panacis vala un tapec vinai darbojoties rodas maza vibracija un tapec vinu tik uzkritosi var dzirdet ka strada
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















