Kaut kā nevaru iedomāties nevienu kantori, kurš "pa
lēto" vai par simbolisku samaksu ņemtos taisīt tvertni
no"ņereza"
Pirmkārt, pats materiāls reālu naudu maksā, otrkārt tā locīšana prasa aprīkojumu un pieredzi
darbā ar šādu metālu, treškārt, nerūsējošā tērauda metināšana arī nav tas pats, kas "naglu dzelzs" metināšana.
Bez tam vajag taču pievienot arī "štucerus" benzīna ieliešanai un ārā dabūšanai, atveri "benzomēram", iespējams, vēl šo to. Kādam modelim tev tā bāka vajadzīga?
Principā atmiņā saglabājies tikai viens auto, kuram bija
raksturīga tvertnes rūsēšana - Opel Rekord rūsēja bāka
augšpusē, reizēm bija caurumi ne pa jokam. Principā bākas izsenis (arī PSRS) taisīja no tērauda skārda, kurš bija pārklāts ar ...svinu, tieši, lai nerūsētu no iekšpuses.
Varbūt tagad arī tāds bleķis ir dabonams? Iespējams, ka
es personīgi tādu tvertni taisītu no alumīnija, tie procesi
ir it kā labāk apgūti...
Starp citu, daudz un dažādi pētījumi ir pierādījuši, ka
benzīna maisījumi ar līdz 20% bioetanola sastāvā nekādu
jūtamu draudu korozijas jomā neparāda. Cita lieta ir 85%
maisījumi vai tīrs bioetanols / metanols.