PĒRKU

Pērku VW T4 centrālās atslēgas aizslēdzējus, no abām priekšējām un sāna durvīm (orģinālos).

Tas ir labi.

nopirki?

malacis... sen bija laiks... ziema nāk...

Dark_Side rakstīja: malacis... sen bija laiks... ziema nāk...

ar ziemu nav sakars, bet ērtāk aizslēgt ar pulti, nevis ar atslēgu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti