Nu kas i ko?Panīkums iestājies, ja?Moška nopērc Bembi! Uh, kā es gribētu atkal sēdēt bembī! Sanāca tāda šaize , ka banka man atņēma BEMBI. Līzings ble, grafiks viņiem. Lai iekož sev ausī ble. 2 gadi ar kājām. Ble. Nu nekas , nekas, Saturās, gan es drīz atgriezīšos jopc.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















