Tukšgaitā viss ok,bet brauc kā pensionārs.. 2-3 ātrumā brīžiem aiziet,bet tālākos robos gurdens.. moška kāda kāda ideja..?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tukšgaitā viss ok,bet brauc kā pensionārs.. 2-3 ātrumā brīžiem aiziet,bet tālākos robos gurdens.. moška kāda kāda ideja..?