Pārdodu benzīnu 95 markas, cena 0,75Ls/l
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
kādos iepakojumos? no kurienes jamais nāk?
un pats galvenais - aizdedzināt jamo var?
Laba degviela, nesudzos, pats lietoju. Nav iepakojumu, uzreiz parlejam jusu automasina vai kadaa kannaa.
VIDam piedāvāji? ![]()
Kam tas vajadzīgs, ja benzīnmotoriem var uzlikt gāzes iekārtu nesatraucoties par degvielas kvalitāti un izcelsmi.