kā jums ar dzinēju autonomajiem sildītājiem ?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
kā jums ar dzinēju autonomajiem sildītājiem ?
Viss normāli, pirms pusotra gada izrāvu ārā un pārdevu.
kādā cenā iet lietotas?
izkatās kad šoziem tas nebūs diezko aktuāls jautājums
Kur par sapraatiigu naudu var nopirkt shtekeri vai vadu ar shtekeri prieksh DEFA motora sildiitaaja?
robchix rakstīja: Kur par sapraatiigu naudu var nopirkt shtekeri vai vadu ar shtekeri prieksh DEFA motora sildiitaaja?
Jaunus tirgo KGK, var piezvanīt viņiem!
Manaa uztveree 20 ls par 3metriigu elektriibas vadu ar shtepseli un Defas shtekeri galaa ir dikti liela apetiite.