gribu pirkt auto vai passat b6 vai audi a4 2005-2008. g.
Kādas starpiiba kaadi plusi kaadi minusi katram
kaada starppiba starp 1.9 un 2.0 motoru passatam?
esmu dzirdeejis labaakas atsauksmes par 1.9.
gribu pirkt auto vai passat b6 vai audi a4 2005-2008. g.
Kādas starpiiba kaadi plusi kaadi minusi katram
kaada starppiba starp 1.9 un 2.0 motoru passatam?
esmu dzirdeejis labaakas atsauksmes par 1.9.
Audī būs tāds pluss kā iespējama ekstra - pastāvīgā pilnpiedziņa. Fofāgens būs bik lielāks, sevišķi aizmugurē sēdošo kāju vietas ziņā. 1.9 TDI, kā jau vecāks motors, ir jūtami primitīvāks ar visām no tā izrietošajām pozitīvajām sekām, pie negatīvajām gan jau piederēs plikāka mašīna, jo pēc 2.0 izlaišanas 1.9 tika atstāta budžeta loma.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6