sveiki! gribēju samainīt sava volvo s60 sānu spoguļa stikliņu, bet ņemot to ārā no korpusa iznāca salauzt tādu kā metāla stiepli/stiprinājumu. gribēju painteresēties vai kādam ir līdzīga pieredze un vai tā stieple vispār ir būtiski nepieciešama? liekas,ka spogulis turas, lai arī bez visas stieples.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















