Sveiki. Tātad problēma sekojoša - Šomēnes jāiet apskate savam auto, cik par viņu jāmaksā viss ir skaidrs, bet uz mana vārda atrodas vēl viens auto kuram apskate beidzās pagāšgad (auto izjaukts un pārdots detaļās) un līdz ar to šogad nav nomaksāts ceļa nodoklis. Un rodas jautājums - vai tad kad iešu apskati savam vēl ripojošajam auto, vai būs jamaksā ceļa nodoklis arī par otru auto? Tad vēl par norakstīšanu - cik īsti tas prieks maksā, ņemot vērā ka vēl pagāšgad tika ekspluatēta?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam


















