Cauri Bjalostokai vai pa Varšavas ceļu?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Cauri Bjalostokai vai pa Varšavas ceļu?
Protams, caur Bialystok ![]()
Kāpēc?
Caur Warszawa brauksi vismaz stundu ilgāk (pie nosacījuma, ka netrāpi korķī utt.) Plus caur Bislystok uzreiz uz leju - gandrīz 100km ekonomija arī attālumā.
Paldies par info, tā arī darīšu.
Es arī caur Bialstoku braucu, pa tumsu tas posms nav diez ko forš, tur vienā vietā tas 90 grādu līkums man patīk ![]()
Pa taisno ! Caur Warszawa paliels līkums sanāk un 8 ceļš no Bialystok uz Warszawa ir vietām bānis, bet viņš ir pārpildīts un noslogots ar fūrēm un vietējo transportu ! Un ja brauc tomēr apkārt, tad aiz Ostrow Mazowiecka uzreiz jāgriež nost no bāņa pa labi, augšā pa kreisi pāri bānim pa estakādi uz ceļu nr. 50 , tad iznāk nogriezt labu gabalu un nost un nebraukt caur Warszawa, 50 tas ir Warszawas apvedceļš .
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3