Pirms ~2,5 gadiem nopirku Opel Zafira ar rūpnīcas iebūvēto gāzi. Viss bija forši, līdz nesen sāka motors pie gāzes slāpt un mest ārā kļūdu kodus. Pēc krietni vairākām pārbaudēm, mokām un neskaidrībām (pie dīlera, protams) noskaidrojās, ka vaina ir gāzes reduktorā, precīzāk tajā esošajā gaisa filtrā, kas ir līdz lūpai piedzinies ar netīrumiem. Jocīgākais visā šajā stāstā ir tas, ka:
1) filtrs atsevišķi nav nomaināms, tikai kopā ar visu reduktoru
2) saskaņā ar dīlera teikto, rūpnīca nav paredzējusi tā nomaiņu apkopju laikā, atšķirībā, piemēram, no gaisa filtra pamata degvielai vai gāzes filtra.
Situāciju vēl nepatīkamāku padara tas, ka šī visa rezultātā ir sajātas arī sprauslas, viena jau nomainīta un visticamāk būs jāmaina arī atlikušās 3.
Lūk tagad jautājums gāzes iekārtu īpašniekiem un/vai zinātājiem, vai jums gāzes iekārtām arī ir tādi brīnumi, ka gaisa filtrs nav nomaināms atsevišķi?
Neko diez nejēdzu no automašīnām, bet man kaut kā ir radusies tāda pārliecība, ka visādi filtri, drošinātāji utml ietaises ir paredzētas, lai pasargātu galvenās iekārtas un normālā gadījumā ir nomaināmas atsevišķi, attiecīgi šāda situācija raisa dziļu neizpratni, maigi izsakoties :O
Paldies jau iepriekš par saturīgām atbildēm! ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam


















