Sveicināti. Gribēju uzzināt citu cilvēku viedokli par kompaktajiem sedaniem, tādiem kā audi a4, vw jetta, volvo s40, fabia, un citiem. Kam tie domāti? Es nesaprotu šo auto klasi. Ja gribi pirkt kompaktu, tad pērc kompaktauto - hečbeku. Salonā vietas vairāk, ir bagāžnieks, var ledusskapi aizvest, smuki izskatās. Bet kompaktie sedani? Vietas nav ne aizmugurē, ne bagāžniekā. Kāpēc nevar piemest dažus tūkstošus un paņemt vismaz vidējo sedanu - a6, passat... Piemēram tas pats a6 bāzes komplektācijā būs labāks nekā a4 tādā pašā cenā. Vw fanam nepatīk xc90, man alerģija pret kompaktiem sedaniem, sevišķi ciest nevaru a4. Universāla tipa virsbūvi vēl varētu saprast.... bet tik un tā. Ko jūs domājat? Ja esat nopirkuši, kāpēc izvēle krita tieši uz šo auto?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















