Maldies. Jāizskata nav jautājums varbūt teorētiski, bet faktiski ir gan. Nekad nebūs tā, ka visi ievēros noteikumus. Citādi jau nenotiktu avārijas. Priekš tam arī auto spoguļi ir domāti, lai tu skatītos, kas apkārt notiek. Saprotu, ka varētu būt pofig par apdzinēju (kas vismaz manā uztverē arī liecina tikai par paša pofigista auna līmeni, bet, nu, lai būtu), kā arī nenoliedzu, ka apdzinējs arī rīkojas stulbi, tādā vietā vispār uzsākot apdzīšanas manevru, bet, ja tāds, kurš tevi ir iesācis apdzīt, un tu bērsi virsū tā, ka šams sapratīs, ka garām netiks, attiecīgi mēģinās dzēsties, a tur tad sekas var būt diezgan neprognozējamas, piemēram, aiz tevis ir vēl viens tāds pats anonīms auns, kurš nelaiž atpakaļ. Zinu vismaz 2 gadījumus, kad pēc tamlīdzīga scenācija ir notikšas smagas avārijas, vienā no tām vienīgais bojāgājušais, starp citu, bija "bērēja virsū" nepilngadīgais pasažieris.