Labdien! Volvo V60 2012. Ik pa laikam slikti slēdzas ātrumi. Tas ko es esmu sapratis, tas manuprat ir nesaistīts ar sajūgu, jo tas ir ļoti labs! Tālak tas isti nav saistīts motors rūc vai nē! Ik pa laikam grūti ieslēgt ir jeb ieķerās kaukas malējos robos 1majā un uz otru pusi atpakaļgaita. Pēc tam kad jau braucu viss slēdzas ar 1 pirkstu. Man ir aizdomas, ka tas trosites varbut kaukur ķerās, jo 1 x vien nevar ielikt un tad 20 x pēc kārtas ir ideāli. Skaņas nekādas nav nekādu krakšķu nav, kad brauc kloķi nevibrē utt - nav nekā tāda. Vienk ik pa laikam, kaukāda pozīcijā neliekās viegli 1majā roba un atpakļgaitā! Kad 1majā nevar ielikt vidus robi slēdzas ideāli. Lūdz, ja kāds var ieteikt ko darīt būšu pateicīgs! Vai kur griezties!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















