Elektronika nosēdināja akumulatoru nulei, pat radio nevilka, Uzlādēju auto akumulatoru ar telwin 400, pagaidīju kamēr rādītājs bija gandrīz līdz nulei, bet vēl lādēja ar kādi 1 ampēru. Līdz beigām negaidīju. Lādējās 11 tundas..Tagad pamēriju akumulatoram rāda 13.4v.. Kaut gan visur raksta ka nedrīkst būt vairāk par 12.7... Tas nesabojās akumulatoru, 2 gadi viņam jau.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















