Daudz no mašīnām nezinu un labot arī kaut ko diez vai varēšu. Problēmas: 1. Spidometra un tahometra apgaismojums nedeg 2. Nestrādā aizmugurējo logu pacelšana/nolaišana (pie tam viens palicis ar nelielu spraugu atvērts un tagad nevar aizvērt) 3. Deg lampiņa, ka jāpārbauda gaisa spilveni Varbūt kāds varētu pateikt no pieredzes cik "aptuveni" katru no šīm problēmām servisā salabot varētu maksāt? Zinu, ka iemesli var būt dažādi, bet tomēr, būtu labi zināt vismaz kaut kādu aptuveno
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















